Iwostin Nurofen
Symbiosys Defencia Junior 30 saszetek

Symbiosys Defencia Junior 30 saszetek

Cena:
25,90 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Symbiosys Defencia Junior to suplement diety dla dzieci od 3 lat. Zaprojektowany, aby wspomóc zróżnicowaną i zbilansowaną dietę dziecka, dostępny w wygodnej formie saszetek. 

Nazwa
Symbiosys Defencia Junior 30 saszetek
Producent
BIOCODEX POLSKA SP. Z O.O.
Postać
saszetki
Opakowanie
30 saszetek
BLOZ 7
3590641

Dawkowanie

1 saszetkę Symbiosys Defencia Junior dziennie.
Wymieszaj zawartość jednej saszetki z napojem lub pokarmem i od razu daj do spożycia. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Działanie

Symbiosys Defencia Junior zawiera precyzyjnie dobrane szczepy bakterii Bifidobacterium lactis BS01 i Lactobacillus rhamnosus GG.
Szczepy bakterii SYMBIOSYS Defencia Junior zostały przekazane w depozyt IDA (International Depositary Authority). Dzięki obecności na liście QPS (Qualified Presumption of Safety) te gatunki bakterii uznane są za bezpieczne przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority, EFSA).
Bakterie zawarte w SYMBIOSYS Defencia Junior zostały zabezpieczone z pomocą opatentowanej metody mikroenkapsulacji, dzięki której są one chronione przed działaniem kwasu żołądkowego. Stosowanie szczepów mikroorganizmów takich jak B.lactis BS01 i L. rhamnosus GG, będących składnikami preparatu SYMBIOSYS Defencia Junior, stanowi uzupełnienie zdrowego stylu życia oraz zróżnicowanej i zrównoważonej diety.
SYMBIOSYS Defencia Junior zawiera również witaminę D3, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Data Ważności

2021.03.31

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii