Protefix proszek mocujący do protez 50 g

Protefix proszek mocujący do protez 50 g

Cena:
15,49 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Protefix proszek mocujący do protez jest ekstar-mocny, dzięki czemu pewnie mocuje protezę i ma neutralny smak.

Nazwa
Protefix proszek mocujący do protez 50 g
Producent
QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Postać
proszek
Opakowanie
50 g
Kod EAN
4009932572100
BLOZ 7
7010681

Opis produktu

Sprawdzony środek mocujący idealnie sprawdza się w przypadku niewielkich problemów z przyczepnością lub rozrzedzoną śliną. Proszek mocujący Protefix® jest wysypywany na wilgotną protezę i natychmiast po jej wsunięciu wykazuje niezawodną i długotrwałą przyczepność. Bezwonny i bezzapachowy proszek mocujący Protefix® wykonany z naturalnego alginianu sodu jest szczególnie odpowiedni dla wrażliwych błon śluzowych jamy ustnej.

Skład

Składnik aktywny: alginian sodu

Dawkowanie

Rozsypać proszek mocujący Protefix równomierną, cienką warstwą na wilgotną protezę. Natychmiast po wsunięciu proteza jest mocowana na swoim miejscu i trzyma stabilnie przez wiele godzin w jamie ustnej. W przypadku przedwczesnego rozluźnienia – np. w wyniku spożywania dużej ilości płynu – wystarczy ponownie posypać protezę cienką warstwą proszku mocującego Protefix. Proteza znów stabilnie trzyma się w jamie ustnej.

Ewentualne pozostałości proszku można łatwo zmyć z protezy szczoteczką do zębów pod bieżącą wodą. Szczególnie uporczywe resztki środka mocującego można usunąć bawełnianym wacikiem nasączonym olejem jadalnym. Aby uniknąć zbyt wysokiego zużycia środka, nie należy ściskać butelki.

Trzymać butelkę pod kątem i delikatnie uderzać w nią palcem wskazującym. Taki sposób zapewnia dokładne dozowanie. W przypadku stosowania zbyt dużej ilości proszku mocującego może dojść do jego utwardzenia, co zwiększa ryzyko uszkodzenia błony śluzowej jamy ustnej.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składnik produktu.

Działania niepożądane

W pojedynczych przypadkach niewykluczone są reakcje alergiczne śluzówki jamy ustnej lub cąłego organizmu.

Data Ważności

2022.02.28

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii