Plusssz Potas + Multiwitamina 24 tabletki musujące

Plusssz Potas + Multiwitamina 24 tabletki musujące

Cena:
7,50 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Preparat wspomaga gospodarkę wodną i elektrolityczną w organizmie, wspomaga transport tlenu w organizmie. Suplement diety jest polecany szczególnie osobom pracującym fizycznie, osobom odchudzającym się, które w szczególności są narażone na utratę potasu. Preparat nie zawiera cukru ani sztucznych barwników i jest polecany diabetykom.
Smak: jabłkowo-pomarańczowy.

Nazwa
Plusssz Potas + Multiwitamina 24 tabletki musujące
Producent
POLSKI LEK
Postać
tabletki musujące
Opakowanie
24 tabletki musujące
Kod EAN
5902891179450
BLOZ 7
4267451

Opis produktu

Preparat wspomaga gospodarkę wodną i elektrolityczną w organizmie, wspomaga transport tlenu w organizmie. Użyta w produkcji witamin Plusssz Potas technologia Actilease® powoduje, że zawarte w niej substancje czynne są doskonale chronione przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i są optymalnie przyswajane przez organizm. Suplement diety jest polecany szczególnie osobom pracującym fizycznie, osobom odchudzającym się, które w szczególności są narażone na utratę potasu. Preparat nie zawiera cukru ani sztucznych barwników i jest polecany diabetykom.
Smak: jabłkowo-pomarańczowy.

Skład

Niacyna (EN) 16 mg, Witamina C 80 mg, Witamina E (alfa-ET) 12 mg, Kwas pantotenowy 6 mg, Witamina B6 1,4 mg, Witamina B2 (ryboflawina) 1,4 mg, Witamina B1 (tiamina) 1,1 mg, Kwas foliowy 200 µg, Biotyna 50 µg, Witamina B12 2,5 µg, Magnez 56,25 mg, Potas 300 mg, koenzym Q10 400 µg.

Dawkowanie

Zaleca się spożywać jedną tabletkę dziennie, wrzucić do szklanki zimnej wody.

Działanie

  • Potas ma bardzo pozytywny wpływ na organizm, jest konieczny do zachowania gospodarki wodno-elektrolitowej, zalecany przy wysiłku fizycznym ponieważ zapobiega skurczom oraz jest konieczny do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Jest także ważny w utrzymaniu prawidłowego cienienia krwi. Potas ułatwia jasne myślenie polepszając zaopatrzenie mózgu w tlen oraz pomaga w usuwaniu produktów przemiany materii.
  • Dodatkowy kompleks 10 najważniejszych witamin w dawce 100% dziennego zapotrzebowania, uzupełnia niedobory witamin w organizmie. Witaminy B6 i B12 zmniejszają uczucie zmęczenia, witamina C wzmacnia odporność a tiamina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem antyoksydacyjnym. Użyta w produkcji witamin Plusssz Potas + Multiwitamina technologia Actilease powoduje, że zawarte w niej substancje czynne są doskonale chronione przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i są optymalnie przyswajane przez organizm.

Wskazania

Plusssz Potas + Multiwitamina jest polecany szczególnie osobom pracującym fizycznie, osobom odchudzającym się, które w szczególności są narażone na utratę potasu.

Przeciwwskazania

Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
  • Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie).
  • Nie należy go stosować po terminie ważności.
  • Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Data Ważności

2020.02.20

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii