Panadol 12 tabletek

Panadol 12 tabletek

Cena:
4,00 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Lek Panadol działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu. Ponadto może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.

Nazwa
Panadol 12 tabletek
Producent
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.
Nazwa międzynarodowa
Paracetamolum
Postać
tabletki
Dawka
500 mg
Opakowanie
12 tabletek
Kod EAN
5909990009831
BLOZ 7
6651601

Opis produktu

Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu. Ponadto może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.

Skład

1 tabletka zawiera 500mg paracetamolu.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat


Doustnie, 2 tabletki. W razie konieczności dawkę można powtarzać nie częściej niż co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu: 4000 mg (8 tabletek). Dzieci w wieku 6-12 lat Doustnie, ½ - 1 tabletki, do 4 razy na dobę. W razie konieczności dawkę można powtarzać nie częściej niż co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu: 2000 mg (4 tabletki). Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. Nie stosować dawki większej niż zalecana. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol. Nie zaleca się stosowania tabletek Panadol u dzieci poniżej 6 lat. Należy wówczas zastosować produkt Panadol dla dzieci w zawiesinie.

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Wskazania

Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu. Ponadto może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na paracetamol lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby lub nerek.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii