Colon C granulat 200 g

Colon C granulat 200 g

Cena:
24,45 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

COLON C to suplement diety, którego naturalne składniki dzięki wyjątkowej kompozycji ułatwiają perystaltykę jelit (Psyllium seed husk, inulina z cykorii). Jako jedyny dostępny na rynku preparat zawiera błonnik, szczepy przyjaznych bakterii i fruktooligosacharydy, które zastosowane łącznie dają w pełni zadowalający, trwały efekt.

Nazwa
Colon C granulat 200 g
Producent
A-Z MEDICA SP. Z O.O.
Postać
granulat
Opakowanie
200 g
Kod EAN
5903560621218
BLOZ 7
6877801

Opis produktu

COLON C to suplement diety, którego naturalne składniki dzięki wyjątkowej kompozycji ułatwiają perystaltykę jelit (Psyllium seed husk, inulina z cykorii). Jako jedyny dostępny na rynku preparat zawiera błonnik, szczepy przyjaznych bakterii i fruktooligosacharydy, które zastosowane łącznie dają w pełni zadowalający, trwały efekt. Zawarte w preparacie Psyllium seed husk (Plantago ovata) jest bogate w błonnik pokarmowy, czyli nierozpuszczalne włókna roślinne pęczniejące w przewodzie pokarmowym. Zwiększając swoją objętość, pobudzają one motorykę jelit, przyspieszają przesuwanie wypełniającej je masy i w rezultacie wpływają korzystnie na regularny rytm wypróżnień.

Fruktooligosacharydy zawarte w suplemencie Colon C pochodzą z cykorii. Stymulują one prawidłową przemianę materii, dzięki czemu sprzyjają odchudzaniu się. Preparat zawiera także bakterie z rodzaju Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium. Psyllium seed husk (Plantago ovata), fruktooligosacharydy i przyjazne bakterie to połączenie optymalne dla jelit. Usprawnia ich pracę bez żadnych skutków ubocznych.

Skład

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:
Psyllium seed husk (Plantago ovata), fruktooligosacharydy, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis.

COLON C zawiera psyllium seed husk (Plantago ovata), które zwiększając swoją objętość, pobudza ściany jelit do pracy i przyspiesza przesuwanie wypełniającej je masy. W preparacie zastosowano bakterie z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium najnowszej generacji. Dzięki podwójnemu powlekaniu są one w stanie przetrwać długie przechowywanie i dotrzeć żywe do jelit. Natomiast zawarte w Colon C fruktooligosacharydy pochodzące z cykorii stymulują prawidłową przemianę materii, dzięki czemu sprzyjają odchudzaniu się.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:
Psyllium seed husk (Plantago ovata), fruktooligosacharydy, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis.

Dawkowanie

2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) - jedną przed śniadaniem, drugą przed kolacją. Zmieszać z wodą lub sokiem owocowym i natychmiast wypić. Istotne jest, by popić preparat dodatkową szklanką wody lub soku. Po dwóch tygodniach można zmniejszyć ilość preparatu o połowę. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Działanie

Składniki preparatu:

  • regulują pracę jelit (Psyllium seed husk)
  • regulują rytm wypróżnień (Psyllium seed husk)
  • pomagają kontrolować wagę (inulina z cykorii)

Data Ważności

2019.05.31

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii