Lactinova femina 14 kapsułek

Lactinova femina 14 kapsułek

Cena:
29,91 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

LACTINOVA® femina to doustny probiotyk nowej generacji, przeznaczony dla kobiet oraz dziewcząt w wieku powyżej 12. roku życia

Nazwa
Lactinova femina 14 kapsułek
Producent
HEXANOVA SP. Z O.O.
Postać
kapsułki
Opakowanie
14 kapsułek
BLOZ 7
3527841

Opis produktu

LACTINOVA® femina to doustny probiotyk nowej generacji, przeznaczony dla kobiet oraz dziewcząt w wieku powyżej 12. roku życia. Jedna kapsułka zawiera połączenie 5 wyselekcjonowanych szczepów bakterii kwasu mlekowego w ilości 7,5 miliarda CFU* z prebiotykiem Fibregum™. Technologia mikrokapsułek MICROBAC zapewnia zwiększoną przeżywalność szczepów bakterii probiotycznych w środowisku soku żołądkowego, żółci i enzymów trawiennych.

Skład

Kapsułka zawiera: podłoże prebiotyczne Fibregum™

Dawkowanie

1 kapsułka raz dziennie.

Kapsułkę połykać wyłącznie w całości, popijając wodą lub niewielką ilością soku. Nie otwierać i nie rozgryzać. Nie rozpuszczać zawartości kapsułki w płynach. Przed planowaną podróżą, w miejscach gdzie występuje inna flora bakteryjna, rozpocząć stosowanie probiotyku LACTINOVA® femina co najmniej 3 dni przed wyjazdem.

Wskazania

Produkt przeznaczony dla kobiet i dziewcząt powyżej 12. roku życia. Stosowanie suplementacji w okresie ciąży i karmienia jest możliwe, jednak każdą suplementację należy zgłosić lekarzowi prowadzącemu lub farmaceucie. Produkt LACTINOVA® femina zaleca się przyjmować jeszcze kilka dni po antybiotykoterapii.

Przeciwwskazania

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą
    ilość składników odżywczych.

Uwagi

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, tj. do 25o C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem. Produkt może być przechowywany w lodówce w temperaturze 2-8o C. Przechowywanie takie nie jest konieczne, ale zalecane, jeśli okres przechowywania po otwarciu opakowania jest dłuższy niż 3 miesiące.

Nie należy przekraczać dziennej porcji do spożycia.

Data Ważności

2020.12.31

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii