APAP dla dzieci Forte zawiesina doustna 0,04 g/ml 85 ml
Cena (zł):
24,61
Wysyłka do Ciebie już od 9,95 zł!
Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.
Darmowa dostawa do wybranej apteki dla zamówień od 50,00 zł!

Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.

APAP DLA DZIECI FORTE jest lekiem w formie doustnej zawiesiny przeznaczony dla dzieci, który zawiera paracetamol i stosuje się go w doraźnym łagodzeniu małego oraz umiarkowanego bólu a także gorączki, jak: ból głowy, gardła również towarzyszący przeziębieniu lub grypie, bolesnym ząbkowaniu czy bólu po usunięciu migdałków.
Skład
1ml zawiera: 40mg paracetamolu. Jedna pełna doustna strzykawka (5ml) zawiera 200mg paracetamolu. Zawiera sacharozę, metylu parahydroksybenzoesan (E218) oraz propylu parahydroksybenzoesan (E216).
Stosowanie
Zalecana dawka dobowa paracetamolu to około 60mg/kg masy ciała/dobę, która jest podzielona na 4 do 6 dawek w ciągu doby, czyli 15mg/kg masy ciała co 6 godzin lub 10 mg/kg masy ciała co 4 godziny.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.
Wskazania
Do krótkotrwałego objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i gorączki.
Przeciwwskazania
Nie stosować ani nie podawać dziecku jakichkolwiek innych leków zawierających paracetamol. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik, jeśli u pacjenta z astmą oskrzelową występuje uczulenie na kwas acetylosalicylowy. Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występują choroby wątroby, zaburzenia czynności nerek, niedokrwistość hemolityczna.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Data ważności
2026.10.31 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Skład w momencie publikacji. Aktualne INCI znajduje się na opakowaniu.
Skład
1ml zawiera: 40mg paracetamolu. Jedna pełna doustna strzykawka (5ml) zawiera 200mg paracetamolu. Zawiera sacharozę, metylu parahydroksybenzoesan (E218) oraz propylu parahydroksybenzoesan (E216).
Stosowanie
Zalecana dawka dobowa paracetamolu to około 60mg/kg masy ciała/dobę, która jest podzielona na 4 do 6 dawek w ciągu doby, czyli 15mg/kg masy ciała co 6 godzin lub 10 mg/kg masy ciała co 4 godziny.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.
Wskazania
Do krótkotrwałego objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i gorączki.
Przeciwwskazania
Nie stosować ani nie podawać dziecku jakichkolwiek innych leków zawierających paracetamol. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik, jeśli u pacjenta z astmą oskrzelową występuje uczulenie na kwas acetylosalicylowy. Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występują choroby wątroby, zaburzenia czynności nerek, niedokrwistość hemolityczna.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Data ważności
2026.10.31 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Skład w momencie publikacji. Aktualne INCI znajduje się na opakowaniu.
APAP dla dzieci Forte zawiesina doustna 0,04 g/ml 85 ml
• Wysyłka w 1 dzień roboczy
Wysyłka do Ciebie już od 9,95 zł! Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.
Darmowa dostawa do wybranej apteki dla zamówień od 50,00 zł!
Cena:
24,61 zł
Cena:
24,61 zł


APAP DLA DZIECI FORTE jest lekiem w formie doustnej zawiesiny przeznaczony dla dzieci, który zawiera paracetamol i stosuje się go w doraźnym łagodzeniu małego oraz umiarkowanego bólu a także gorączki, jak: ból głowy, gardła również towarzyszący przeziębieniu lub grypie, bolesnym ząbkowaniu czy bólu po usunięciu migdałków.
Skład
1ml zawiera: 40mg paracetamolu. Jedna pełna doustna strzykawka (5ml) zawiera 200mg paracetamolu. Zawiera sacharozę, metylu parahydroksybenzoesan (E218) oraz propylu parahydroksybenzoesan (E216).
Stosowanie
Zalecana dawka dobowa paracetamolu to około 60mg/kg masy ciała/dobę, która jest podzielona na 4 do 6 dawek w ciągu doby, czyli 15mg/kg masy ciała co 6 godzin lub 10 mg/kg masy ciała co 4 godziny.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.
Wskazania
Do krótkotrwałego objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i gorączki.
Przeciwwskazania
Nie stosować ani nie podawać dziecku jakichkolwiek innych leków zawierających paracetamol. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik, jeśli u pacjenta z astmą oskrzelową występuje uczulenie na kwas acetylosalicylowy. Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występują choroby wątroby, zaburzenia czynności nerek, niedokrwistość hemolityczna.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Skład
1ml zawiera: 40mg paracetamolu. Jedna pełna doustna strzykawka (5ml) zawiera 200mg paracetamolu. Zawiera sacharozę, metylu parahydroksybenzoesan (E218) oraz propylu parahydroksybenzoesan (E216).
Stosowanie
Zalecana dawka dobowa paracetamolu to około 60mg/kg masy ciała/dobę, która jest podzielona na 4 do 6 dawek w ciągu doby, czyli 15mg/kg masy ciała co 6 godzin lub 10 mg/kg masy ciała co 4 godziny.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.
Wskazania
Do krótkotrwałego objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i gorączki.
Przeciwwskazania
Nie stosować ani nie podawać dziecku jakichkolwiek innych leków zawierających paracetamol. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik, jeśli u pacjenta z astmą oskrzelową występuje uczulenie na kwas acetylosalicylowy. Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występują choroby wątroby, zaburzenia czynności nerek, niedokrwistość hemolityczna.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
US PHARMACIA SP. Z O.O.