Apap Przeziębienie Hot 8 saszetek

Apap Przeziębienie Hot 8 saszetek

Cena:
14,99 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

APAP Przeziębienie Hot to lek, który podczas grypy usuwa: ból głowy, gorączkę, bóle kostno-stawowe ale też udrażnia zatkany nos i zatoki przynosowe.

Nazwa
Apap Przeziębienie Hot 8 saszetek
Producent
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Nazwa międzynarodowa
Paracetamol, Ac.ascorb., Phenylep.hydroc
Postać
proszek do rozpuszczania
Dawka
650 mg + 50 mg + 10 mg
Opakowanie
8 saszetek
Kod EAN
5909991115425
BLOZ 7
8180912

Opis produktu

APAP Przeziębienie Hot to lek, który podczas grypy usuwa: ból głowy, gorączkę, bóle kostno-stawowe ale też udrażnia zatkany nos i zatoki przynosowe.

Skład

1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, kwas askorbowy 50mg, fenylefryny chlorowodorek 10mg, substancje pomocnicze: aspartam (E951), sacharoza

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:

1 saszetka co 4-6h (max 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Działanie

Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Wskazania

  • Gorączka
  • Bóle: głowy, gardła, mięśni, kostno-stawowe
  • Katar
  • Niedrożność nosa

Krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych

Data Ważności

2021.10.31

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii