Synocrom Forte 2% iniekcje dostawowe 1 ampułko-strzykawka 2 ml ORYGINALNY PRODUKT

Synocrom Forte 2% iniekcje dostawowe 1 ampułko-strzykawka 2 ml ORYGINALNY PRODUKT

Cena:
96,06 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Synocrom Forte dzięki pochodzeniu z biofermentacji oraz wewnętrznej i zewnętrznej sterylizacja parowej w autoklawie posiada doskonały profil bezpieczeństwa. Każda ampułko strzykawka posiada luer lock, który zapewnie wygodę lekarzowi i gwarantuje pewną i bezpieczną iniekcję.

DATA WAŻNOŚCI: 31.10.2018

Nazwa
Synocrom Forte 2% iniekcje dostawowe 1 ampułko-strzykawka 2 ml ORYGINALNY PRODUKT
Producent

VP VALEANT POLSKA SP. Z O.O.

BLOZ 7

9046877

Opis produktu

Wysokie stężenie kwasu hialuronowego w preparacie Synocrom oraz wytwarzanie trójwymiarowej sieci, zapewnia 10 razy większą lepkosprężystość preparatu co powoduje szybsze złagodzenie bólu. Synocrom Forte jest preparatem, który powstał dzięki najnowocześniejszej technologii, kwas hialuronowy jest poddany łagodnej stabilizacji - metodzie opatentowanej przez firmę Crompaharma.

Synocrom Forte dzięki pochodzeniu z biofermentacji oraz wewnętrznej i zewnętrznej sterylizacja parowej  w autoklawie posiada doskonały profil bezpieczeństwa. Każda ampułko strzykawka posiada luer lock, który zapewnie wygodę lekarzowi i gwarantuje pewną i bezpieczną iniekcję.

Skład

Hialuronian sodu, kwas cytrunowy, wodorofosforan dwusodowy, chlorek sodu, woda do iniekcji.

Dawkowanie

Dostawowo. Preparat ma postać sterylnych, gotowych do użycia strzykawek  jednorazowego użytku. Pozostają one jałowe do momentu otwarcia (złamania) opakowania. Nie należy stosować preparatu, gdy opakowanie zostało uszkodzone (ma otwarty lub zsunięty wewnątrz sterylnego opakowania kapturek ochronny). Preparat powinien być podawany wyłącznie przez lekarza, ze ścisłym przestrzeganiem techniki jałowego podawania.   W zależności od stopnia zaawansowania choroby preparat należy podawać śródstawowo od 3 do 5 razy w tygodniowych odstępach. Stosownie do wielkości stawu należy wstrzyknąć do 2 ml roztworu. Gdy jest to konieczne, leczenie preparatem można wielokrotnie powtarzać. Preparat można podawać do więcej niż jednego stawu jednocześnie.    Podobnie jak przy innych inwazyjnych zabiegach na stawach zaleca się, aby w ciągu 48 godzin po wykonaniu wstrzyknięcia unikać forsownego czy długotrwałego, obciążającego wysiłku, jak np. jogging lub gra w tenisa.   Stosowanie preparatu u dzieci poniżej 18 roku życia nie zostało przebadane.

Wskazania

Bóle oraz ograniczona zdolność poruszania się na skutek zwyrodnieniowych bądź pourazowych zmian w torebce stawowej.

2016-12-05
Wojciech Paluch
 
Dobry na stawy dla stulatków.
Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii