BEZ RECEPTY
Synocrom 1% iniekcje dostawowe 1 ampułko-strzykawka 2 ml

Synocrom 1% iniekcje dostawowe 1 ampułko-strzykawka 2 ml

Cena:
68,39 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Preparat Synoctom jest wskazany jako suplement wiskoelastyczny dla wszystkich małych stawów maziówkowych, zwłaszcza tych, które są mocno obciążone. Wszystkie stawy maziówkowe zawierają wiskoelastyczny hialuronian sodu. Substancja ta posiada właściwości smarujące i pochłaniające wstrząsy, co umożliwia stawom prawidłowy ruch bez odczuwania bólu.

Nazwa
Synocrom 1% iniekcje dostawowe 1 ampułko-strzykawka 2 ml
Producent
VP VALEANT POLSKA SP. Z O.O.
Nazwa międzynarodowa
Natrii hyaluronas
Dawka
20 mg/2 ml
Opakowanie
1 ampułko - strzykawka 2 ml
BLOZ 7
9039214

Opis produktu

Preparat Synoctom jest wskazany jako suplement wiskoelastyczny dla wszystkich małych stawów maziówkowych, zwłaszcza tych, które są mocno obciążone. Wszystkie stawy maziówkowe zawierają wiskoelastyczny hialuronian sodu. Substancja ta posiada właściwości smarujące i pochłaniające wstrząsy, co umożliwia stawom prawidłowy ruch bez odczuwania bólu. Synoctom jest roztworem wiskoelastycznym, otrzymywanym w procesie biofermentacji, do stosowania w przypadku bólu lub ograniczonej ruchomości małych stawów maziówkowych, w następstwie zmian zwyrodnieniowych lub urazu okolic stawu.

Skład

Hialuronian sodu, kwas cytrynowy, wodorofosforan dwusodowy, chlorek sodu, woda do iniekcji.

Dawkowanie

Dostawowo. Preparat ma postać sterylnych, szklanych strzykawek do jednorazowego użytku. Pozostają one jałowe do momentu otwarcia (złamania) opakowania. Preparat powinien być podawany wyłącznie przez lekarza, ze ścisłym przestrzeganiem techniki jałowego podawania.   Lekarz ustala czas trwania leczenia preparatem według ciężkości dolegliwości na 3-5 wstrzyknięć w odstępach cotygodniowych. Gdy jest to konieczne, leczenie preparatem można wielokrotnie powtarzać. Preparat można podawać do więcej niż jednego stawu jednocześnie.   Podobnie jak przy innych inwazyjnych zabiegach na stawach zaleca się, aby w ciągu 48 godzin po wykonaniu wstrzyknięcia unikać forsownego czy długotrwałego, obciążającego wysiłku, jak np. jogging lub gra w tenisa.

Wskazania

Bóle i ograniczona zdolność poruszania na skutek zmian zwyrodnieniowych lub pourazowych w torebce maziowej stawu. Zawiera hialuronian sodu.

Możliwe skutki uboczne

Po podaniu preparatu mogą wystąpić w pojedynczych przypadkach przejściowe bóle, uczucie gorąca i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia leku, dlatego zalecane jest schłodzenie stawu lodem.  

Poinformuj lekarza

Gdy wystąpiła nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
2017-03-25
henryk sztacheta
 
Zdecydowanie nie polecam. Ból i pieczenie po podaniu bardzo silne.l Brałem hylagan , flexsus i suplasyn . Nigdy nie było skutków ubocznych. Po synocromie ból nie do zniesienia, kolano chrupie bardziej niż przed podaniem.
Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii