Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina 30 + 15 tabletek musujących

Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina 30 + 15 tabletek musujących

Cena:
14,94 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Duo Stawy MaxiFlex to specjalnie opracowana formuła łącząca wysoką dawkę glukozaminy i kompleks MaxiFlex. Preparat polecany jest osobom narażonym na problemy ze stawami wynikającymi z wieku, nadwagi, uprawiania sportów, okresu menopauzy. Jedna tabletka zawiera rekomendowaną dzienna dawkę glukozaminy, która wpływa korzystnie na funkcjonowanie chrząstki stawowej.

Nazwa
Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina 30 + 15 tabletek musujących
Producent
POLSKI LEK
Postać
tabletki musujące
Dawka
0,135 g
Opakowanie
30 + 15 tabletek

Opis produktu

Duo Stawy MaxiFlex to specjalnie opracowana formuła łącząca wysoką dawkę glukozaminy i kompleks MaxiFlex. Preparat polecany jest osobom narażonym na problemy ze stawami wynikającymi z wieku, nadwagi, uprawiania sportów, okresu menopauzy. Jedna tabletka zawiera rekomendowaną dzienna dawkę glukozaminy, która wpływa korzystnie na funkcjonowanie chrząstki stawowej. Skład wzbogacony jest kompleksem MaxiFlex, mającym pozytywny wpływ na sprawne funkcjonowanie ruchowe oraz układ szkieletowy.

Skład

1 tabletka zawiera: 1350 mg siarczanu glukozamina, 10 mg ekstraktu z liścia pokrzywy zwczajnej, 10 mg siarczanu chondoroityny, 1 mg manganu (50% RDA), 10 mg kolagenu.

Dawkowanie

  • Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie w dwóch porcjach po 1/2 tabletki.
  • 1/2 tabletki rozpuscić w połowie szklanki (100 ml) chłodnej wody.

Działanie

Wspomaga i giętkość stawów. Jedna tabletka zawiera rekomendowaną dawkę glukozaminy, która korzystnie wpływa na funkcjonowanie chrząstki stawowej. Skład wzbogacony o MaxiFlex kompleks pozytywnie wpływa na sprawne funkcjonowanie ruchowe i utrzymuje układ szkieletowy w dobrej kondycji.

Wskazania

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na ruchomość, wytrzymałość i sprawność stawów. Preparat polecany szczególnie osobom mającym problemy ze stawami, pracującym fizycznie, wyczynowo uprawiającym sport oraz otyłym.

Przeciwwskazania

W pojedynczych przypadkach stwierdza się wrażliwość na glukozaminę. Kobiety ciężarne i karmiące powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem produktu. Nie stosować u dzieci. Nie stosować przy alergii na którykolwiek ze składników

Uwagi

  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
  • Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie).
  • Nie należy go stosować po terminie ważności.
  • Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Data Ważności

2020.10.18

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii