Iwostin Orton
Vitroft na przejrzystość ciała szklistego oka 30 kapsułek

Vitroft na przejrzystość ciała szklistego oka 30 kapsułek

Cena:
22,40 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Vitroft - kapsułki wpływające korzystnie na przejrzystość ciała szklistego w gałce ocznej. Vitroft to suplement diety stanowiący połączenie kilku ekstraktów roślinnych oraz l-lizyny i kwasu askorbinowego. L-lizyna oraz flawonoidy z wyciągów roślinnych hamują glikację kolagenu ciała szklistego oka i powstawanie złogów.

Nazwa
Vitroft na przejrzystość ciała szklistego oka 30 kapsułek
Producent
VERCO
Postać
kapsułki
Opakowanie
30 kapsułek
Kod EAN
5901549084085
BLOZ 7
8790101

Opis produktu

Vitroft - kapsułki wpływające korzystnie na przejrzystość ciała szklistego w gałce ocznej. Vitroft to suplement diety stanowiący połączenie kilku ekstraktów roślinnych oraz l-lizyny i kwasu askorbinowego. L-lizyna oraz flawonoidy z wyciągów roślinnych hamują glikację kolagenu ciała szklistego oka i powstawanie złogów. Kwas askorbinowy i flawonoidy działają również antyoksydacyjnie i chronią kolagen i kwas hialuronowy ciała szklistego przed działaniem wolnych zarodników.

Skład

Jedna kapsułka zawiera:

  • L-lizyna 125mg
  • hesperydyna 60mg
  • witamina C 40mg
  • wyciąg z pestek winogron 25mg (zawierajacy 95% protoantocyjanidyn - OPC)
  • cynk 5mg

Dawkowanie

Doustnie. 1 kapsułka dziennie.

Działanie

Lizyna oraz flawonoidy (z winogron i cytrusów) spowalniają glikację kolagenu w ciele szklistym oka i hamują powstawanie złogów i zmętnień. Ponieważ glikozylacja białek soczewki jest jednym z mechanizmów rozwoju zaćmy, wydaje sie słuszne dążenie do zapobieżenia glikacji białek, aby jak najdłużej zapewnić przejrzystość soczewce i ciału szklistemu oka.Flawonoidy w połączeniu z witaminą C działają antyoksydacyjnie, dzięki czemu chronią kolagen i kwas hialuronowy ciała szklistego przed niszczacym działaniem wolnych rodników. Cynk z witaminą C przyczyniają się do ochrony składników komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym przez wolne rodniki tlenowe.

Data Ważności

2021.11.30

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii