Biała Perła System 10 dni 3-fazowa formuła 1 zestaw

Biała Perła System 10 dni 3-fazowa formuła 1 zestaw

Cena:
57,45 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Biała Perła System 10 dni 3-fazowa formuła to nowa propozycja z serii biała perła® znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to pierwszy na rynku polskim preparat oparty o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą. SYSTEM oferuje krótką, kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania.

Nazwa
Biała Perła System 10 dni 3-fazowa formuła 1 zestaw
Producent
VITAPRODUKT SP. Z O.O.
Opakowanie
1 zestaw
Kod EAN
8588003659569
BLOZ 7
7050615

Opis produktu

Biała Perła System 10 dni 3-fazowa formuła to nowa propozycja z serii biała perła® znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to pierwszy na rynku polskim preparat oparty o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą.

SYSTEM oferuje krótką, kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania.

Nowa 10-dniowa kuracja zajmująca jednorazowo jedynie 10 minut (2 razy dziennie) pozwala osiągnąć efekt wybielenia do 5 ocieni bieli. Produkt zawiera znane z wcześniejszych produktów biała perła® unikalne aplikatory zapewniające idealne dopasowanie do zębów.

Skład

  • Żel inicjujący (nr 1) składniki (INCI): Aqua, Sorbrtol, Glycerin, Silica, Cellulose Gum, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Potassium Nitrate, Sodium Saccharin, Menthol, Sodium Fluoride, Xanthan Gum, Peppermint Oil, Glucose Oxidase, Methyiparaben, Cl 42090. Zawartość fluoru wynosi 1300 ppmF
  • Żel aktywujący (nr 2) składniki (INCI): Aqua, Sodium Chlorite, Xanthan Gum, Methylparaben.
  • Żel wybielający (nr 3) składniki (INCI): Aqua, Carbomer, Sodium Hydroxide Citric Acid, Carbamide Peroxide, Glucose Oxidase, Methyiparaben, Peppermint Oil.

Dawkowanie

  • 1 faza: dokładne umycie zębów szczoteczką przy pomocy żelu inicjującego (nr 1). Mycie powinno trwać 2 minuty.
  • 2 faza: nałożenie pędzelkiem żelu aktywującego (nr 2) na zęby,
  • 3 faza: założenie uformowanych aplikatorów z żelem wybielającym (nr 3) na zęby. Aplikacja powinna trwać 5-10 minut.

Działanie

3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie sekwencyjne trzech żeli – inicjującego, aktywującego i wybielającego. Kompleksowe działanie produktu łączy wysoką skuteczność kuracji z działaniem wzmacniającym szkliwo i dziąsła. SYSTEM jest działa aktywnie na zanieczyszczenia zawarte w szkliwie i jest całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. W celu jak najdłuższego utrzymania wybielającego efektu kuracji SZSTEMEM seria biała perła® oferuje pasty i płyn do codziennej higieny zębów i jamy ustnej. Wszystkie produkty biała perła® oparte są o wybielanie enzymatyczne zapewniające łagodne i skuteczne działanie przy codziennym i stałym stosowaniu.

Data Ważności

2019.02.28

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii