Camilia roztwór doustny 1 ml x 30 minimsów

Camilia roztwór doustny 1 ml x 30 minimsów

Cena:
58,99 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Camilia® jest lekiem w postaci bezsmakowego, bezbarwnego płynu nie zawierającego cukru. Poza opisanymi wcześniej składnikami zawiera wyłącznie wodę oczyszczoną, nie zawiera konserwantów ani barwników. Jest lekiem łatwym w użyciu, nie wymagającym dotykania  kontaktu z bolącym dziąsłem, w przeciwieństwie do tradycyjnych leków w postaci żelu, a przez to umożliwia aplikację bez podrażnienia.

Nazwa
Camilia roztwór doustny 1 ml x 30 minimsów
Producent
BOIRON S.A.
Postać
roztwór doustny
Opakowanie
6 saszetek po 5 ampułek 1 ml
Kod EAN
5908264685047
BLOZ 7
8462602

Opis produktu

Camilia® jest lekiem w postaci bezsmakowego, bezbarwnego płynu nie zawierającego cukru. Poza opisanymi wcześniej składnikami zawiera wyłącznie wodę oczyszczoną, nie zawiera konserwantów ani barwników. Jest lekiem łatwym w użyciu, nie wymagającym dotykania  kontaktu z bolącym dziąsłem, w przeciwieństwie do tradycyjnych leków w postaci żelu, a przez to umożliwia aplikację bez dodatkowego podrażnienia.

Skład

Camilia zawiera 3 składniki o działaniu czynnym:

  • Rumianek pospolity (Chamomilla vulgaris) 333,3 mg,
  • Szkarłatka (Phytolacca decandra) 333,3 mg,
  • Rzewień (Rheum) 333,3 mg.
  • Jedyną substancją pomocniczą zastosowaną w Camilia jest woda.

Dawkowanie

Stosować doustnie. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej należy stosować następujący schemat dawkowania leku: 2-3 razy dziennie wkraplać doustnie zawartość całego pojemniczka (minimsa). Jeżeli objawy nasilają się lub nie ustępują po trzech dniach leczenia, wskazane jest zasięgnięcie porady lekarza.

Działanie

Podanie leku oznacza wkroplenie zawartości minimsa do ust dziecka. Lek zostanie rozprowadzony ze śliną i wchłonięty równomiernie przez błonę śluzową jamy ustnej przynosząc ulgę dziecku i przeciwdziałając powikłaniom ząbkowania. Nie ma potrzeby zakraplania na bolące miejsce, smarowania czy też wmasowania leku bezpośrednio na dziąsła.

Wskazania

Produkt szczególnie polecamy w czasie bolesnego ząbkowania u niemowląt.

Data Ważności

2019.07.31

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii