Dodano towar do koszyka. Kontynuuj zakupy lub zobacz zawartość koszyka.
Zawartość koszyka
Przelicz
Wartość: 0,00
Innovitum B XLaspirinDicoflor krem do twarzy nuxevichy liftactiv collagen specialist krem na noc 50vichy dercos szamponfibraxineFlebinec Plus

Praca

Szukasz pracy? Dołącz do NAS!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, wciąż poszukujemy nowych pracowników.
Serdecznie zachęcamy do aplikowania osoby z wykształceniem farmaceutycznym, które chciałyby podjąć pracę w naszych aptekach. Równie gorąco zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury osoby z doświadczeniem z innych dziedzin, które wspomogą nasz zespół.

W celu aplikacji prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: praca@farmia.pl
W tytule maila należy wskazać posadę oraz wybraną lokalizację, w której chcieliby Państwo podjąć pracę.

Aktualne oferty pracy:

KIEROWNIK APTEKI

  • Lokalizacja: TŁUSZCZ k.Wołomina
    Umowa o pracę. Pełny etat.

MAGISTER FARMACJI

  • Lokalizacja: RADZYMIN

  • Lokalizacja: WOŁOMIN

  • Lokalizacja: ZIELONKA k.Warszawy
  • Lokalizacja: ZĄBKI k.Warszawy

  • Lokalizacja: WARSZAWA-Ursus

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

  • Lokalizacja: KONSTANCIN-JEZIORNA k.Warszawy

POMOC APTECZNA

KOORDYNATOR SIECI APTEK

  • Lokalizacja: WOJ. MAZOWIECKIE

    Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za realizację polityki spółki w regionie tj.: realizacja planów sprzedażowych, marketingowych, promocyjnych oraz wsparcie merytoryczne sprzedaży, a także kontrola nad aptekami.

    Wymagania: wysokie zdolności interpersonalne, skuteczność, asertywność, wysoka kultura osobista oraz samodzielność i dyspozycyjność. Bardzo dobra znajomość branży farmaceutycznej. Wysokie zdolności zarządzania i motywowania zespołu.

    Wykształcenie farmaceutyczne będzie dodatkowym atutem.

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

    Zakres obowiązków: negocjacje z kontrahentami (hurtownie, firmy farmaceutyczne i medyczne), kontraktowanie pakietów, analiza sprzedaży, stanów magazynowych i rotacji towaru sieci aptek, zapewnie dostępności produktów w aptekach, stała współpraca z dostawcami, pozyskiwanie atrakcyjnych ofert, itp.

    Wymagania: wysokie zdolności negocjacyjne, skuteczność, asertywność, wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne, dyspozycyjność, bardzo dobra znajomość branży farmaceutycznej.

PRACOWNIK DROGERII INTERNETOWEJ

    Zakres obowiązków:
    • bieżąca realizacja zamówień - kompletowanie, wystawianie dokumentów sprzedaży, pakowanie;
    • obsługa systemu sklepu online: dodawanie nowego towaru, redagowanie opisów, aktualizacja treści kart produktów;
    • kompleksowa obsługa klienta telefoniczna i e-mailowa udzielanie informacji, obsługa zwrotów i reklamacji;
    • kontrola stanów magazynowych i cen, zamawianie towaru.

    Wymagania: wysoka kultura osobista i komunikatywnosć, zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność, sumienność, doskonała znajomość, obsługi komputera m.in.: pakiet office, internet, programy grafiki komputerowej oraz sprzedaży internetowej.

    Dodatkowym atutem będzie znajomość branży farmaceutycznej.