APAP Caps 0,5 g 10 kapsułek
Cena (zł):
9,29
Wysyłka do Ciebie już od 9,95 zł!
Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.
Darmowa dostawa do wybranej apteki dla zamówień od 50,00 zł!
Zapytaj o dostępność

Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.

APAP CAPS to lek zalecany jest do stosowania przy bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle głowy (w tym napięciowe bóle głowy), menstruacyjne, zębów, mięśni, kostno-stawowe, gardła, nerwobóle oraz gorączka, np. w przeziębieniu i grypie.
Skład
1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze:makrogol 400, makrogol 600, woda oczyszczona, glikol propylenowy, powidon, krzemionka koloidalna bezwodna. Osłonka kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, woda oczyszczona, glicerol, tytanu dwutlenek (E171). Zawiera śladowe ilości alkoholu izopropylowego, triglicerydów nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, lecytyny sojowej.
Stosowanie
Dorośli: 1-2 kaps. 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 kaps. w ciągu doby).
Dzieci powyżej 12 lat: 1 kaps.3 do 4 razy na dobę.
Działanie
Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
Wskazania
Leczenie objawowe bólu, gorączki o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.
Przeciwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.
Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.
Należy zasięgnąć opinii lekarza jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.
Nie należy przyjmować leku, jeśli pacjent stosuje inne leki zawierające paracetamol.
Podmiot odpowiedzialny
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Data ważności
2023.08.31 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Skład w momencie publikacji. Aktualne INCI znajduje się na opakowaniu.
Skład
1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze:makrogol 400, makrogol 600, woda oczyszczona, glikol propylenowy, powidon, krzemionka koloidalna bezwodna. Osłonka kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, woda oczyszczona, glicerol, tytanu dwutlenek (E171). Zawiera śladowe ilości alkoholu izopropylowego, triglicerydów nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, lecytyny sojowej.
Stosowanie
Dorośli: 1-2 kaps. 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 kaps. w ciągu doby).
Dzieci powyżej 12 lat: 1 kaps.3 do 4 razy na dobę.
Działanie
Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
Wskazania
Leczenie objawowe bólu, gorączki o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.
Przeciwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.
Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.
Należy zasięgnąć opinii lekarza jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.
Nie należy przyjmować leku, jeśli pacjent stosuje inne leki zawierające paracetamol.
Podmiot odpowiedzialny
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Data ważności
2023.08.31 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Skład w momencie publikacji. Aktualne INCI znajduje się na opakowaniu.
APAP Caps 0,5 g 10 kapsułek
Wysyłka do Ciebie już od 9,95 zł! Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.
Darmowa dostawa do wybranej apteki dla zamówień od 50,00 zł!
Cena:
9,29 zł
Cena:
9,29 zł
Zapytaj o dostępność
• Wysyłka w 1 dzień roboczy

APAP CAPS to lek zalecany jest do stosowania przy bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle głowy (w tym napięciowe bóle głowy), menstruacyjne, zębów, mięśni, kostno-stawowe, gardła, nerwobóle oraz gorączka, np. w przeziębieniu i grypie.
Skład
1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze:makrogol 400, makrogol 600, woda oczyszczona, glikol propylenowy, powidon, krzemionka koloidalna bezwodna. Osłonka kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, woda oczyszczona, glicerol, tytanu dwutlenek (E171). Zawiera śladowe ilości alkoholu izopropylowego, triglicerydów nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, lecytyny sojowej.
Stosowanie
Dorośli: 1-2 kaps. 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 kaps. w ciągu doby).
Dzieci powyżej 12 lat: 1 kaps.3 do 4 razy na dobę.
Działanie
Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
Wskazania
Leczenie objawowe bólu, gorączki o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.
Przeciwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.
Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.
Należy zasięgnąć opinii lekarza jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.
Nie należy przyjmować leku, jeśli pacjent stosuje inne leki zawierające paracetamol.
Podmiot odpowiedzialny
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Skład
1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze:makrogol 400, makrogol 600, woda oczyszczona, glikol propylenowy, powidon, krzemionka koloidalna bezwodna. Osłonka kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, woda oczyszczona, glicerol, tytanu dwutlenek (E171). Zawiera śladowe ilości alkoholu izopropylowego, triglicerydów nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, lecytyny sojowej.
Stosowanie
Dorośli: 1-2 kaps. 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 kaps. w ciągu doby).
Dzieci powyżej 12 lat: 1 kaps.3 do 4 razy na dobę.
Działanie
Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
Wskazania
Leczenie objawowe bólu, gorączki o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.
Przeciwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.
Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.
Należy zasięgnąć opinii lekarza jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.
Nie należy przyjmować leku, jeśli pacjent stosuje inne leki zawierające paracetamol.
Podmiot odpowiedzialny
US PHARMACIA SP. Z O.O.