APAP Przeziębienie Hot 8 saszetek
Cena (zł):
17,96
Zapytaj o dostępność
Wysyłka do Ciebie już od 9,00 zł!
APAP PRZEZIĘBIENIE HOT lek działający kompleksowo, zwalczając ból i gorączkę towarzyszące przeziębieniu i grypie oraz rozgrzewa organizm.
Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Pozostałe składniki to: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.
Stosowanie
dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, udrażniające nos.
Wskazania
Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.
Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Data ważności
2024.09.30 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.
Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Pozostałe składniki to: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.
Stosowanie
dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, udrażniające nos.
Wskazania
Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.
Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Data ważności
2024.09.30 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.
APAP Przeziębienie Hot 8 saszetek
Cena:
17,96 zł
Cena:
17,96 zł
Zapytaj o dostępność
APAP PRZEZIĘBIENIE HOT lek działający kompleksowo, zwalczając ból i gorączkę towarzyszące przeziębieniu i grypie oraz rozgrzewa organizm.
Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Pozostałe składniki to: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.
Stosowanie
dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, udrażniające nos.
Wskazania
Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.
Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Pozostałe składniki to: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.
Stosowanie
dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, udrażniające nos.
Wskazania
Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.
Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.