INFACETAMOL 50 mg 10 czopków
Cena (zł):
9,90
Wysyłka do Ciebie już od 9,95 zł!
Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.
Darmowa dostawa do wybranej apteki dla zamówień od 50,00 zł!

Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.

PARACETAMOL czopki 50 mg 10 czopków lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy niezastąpiony w przypadku wysokiej gorączki, przeziębienia oraz po szczepieniu.
INFACETAMOL CZOPKI to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który bazuje na substancji czynnej paracetamolu (najbardziej popularny lek wykazując wysoki stopień bezpieczeństwa, polecany przez Światową Organizację Zdrowia-WHO). Infacetamol w postaci czopków doodbytniczych daje pewność dopasowania właściwej dawki leku. Podanie leku przez odbyt jest też najlepszą drogą podania w przypadku wymiotów. Preparat nie działa drażniąco na żołądek a stosowany zgodnie z zaleceniami jest bardzo bezpieczny. To niezastąpiony lek w przypadku wysokiej gorączki, przeziębienia oraz po szczepieniu.
Skład
Substancją czynną jest: paracetamol. 1 czopek zawiera 50 mg paracetamolu (Paracetamolum). Substancje pomocnicze: tłuszcz stały.
Stosowanie
Lek przeznaczony do podawania doodbytniczego u niemowląt (dzieci poniżej 1 roku życia). Jednorazowo zaleca się stosować 10 do 15 mg paracetamolu na kg masy ciała dziecka. Maksymalna dawka wynosi 60 mg paracetamolu na kg masy ciała na dobę.
Od 3,3 kg do 5 kg (poniżej 3 miesięcy) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Od 6 kg do 10 kg (od 3 miesiąca do 1 roku) – 2 czopki 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny. U niemowląt w wieku poniżej 3 miesięcy stosować tylko w porozumieniu z lekarzem. Jeśli objawy nasilają się lub nie ustępują po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem. Uwaga: nie należy stosować innych leków zawierających paracetamol.
Działanie
- przeciwbólowe;
- przeciwgorączkowe.
Wskazania
Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Nie stosować w przypadku ciąży, niewydolności nerek i/lub wątroby.
Uwagi
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Podmiot odpowiedzialny
FARMINA SP. Z O.O.
Data ważności
2028.02.29 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Skład w momencie publikacji. Aktualne INCI znajduje się na opakowaniu.
Skład
Substancją czynną jest: paracetamol. 1 czopek zawiera 50 mg paracetamolu (Paracetamolum). Substancje pomocnicze: tłuszcz stały.
Stosowanie
Lek przeznaczony do podawania doodbytniczego u niemowląt (dzieci poniżej 1 roku życia). Jednorazowo zaleca się stosować 10 do 15 mg paracetamolu na kg masy ciała dziecka. Maksymalna dawka wynosi 60 mg paracetamolu na kg masy ciała na dobę.
Od 3,3 kg do 5 kg (poniżej 3 miesięcy) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Od 6 kg do 10 kg (od 3 miesiąca do 1 roku) – 2 czopki 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny. U niemowląt w wieku poniżej 3 miesięcy stosować tylko w porozumieniu z lekarzem. Jeśli objawy nasilają się lub nie ustępują po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem. Uwaga: nie należy stosować innych leków zawierających paracetamol.
Działanie
- przeciwbólowe;
- przeciwgorączkowe.
Wskazania
Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Nie stosować w przypadku ciąży, niewydolności nerek i/lub wątroby.
Uwagi
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Podmiot odpowiedzialny
FARMINA SP. Z O.O.
Data ważności
2028.02.29 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Skład w momencie publikacji. Aktualne INCI znajduje się na opakowaniu.
INFACETAMOL 50 mg 10 czopków
• Wysyłka w 1 dzień roboczy
Wysyłka do Ciebie już od 9,95 zł! Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.
Darmowa dostawa do wybranej apteki dla zamówień od 50,00 zł!
PARACETAMOL czopki 50 mg 10 czopków lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy niezastąpiony w przypadku wysokiej gorączki, przeziębienia oraz po szczepieniu.
Cena:
9,90 zł
Cena:
9,90 zł


INFACETAMOL CZOPKI to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który bazuje na substancji czynnej paracetamolu (najbardziej popularny lek wykazując wysoki stopień bezpieczeństwa, polecany przez Światową Organizację Zdrowia-WHO). Infacetamol w postaci czopków doodbytniczych daje pewność dopasowania właściwej dawki leku. Podanie leku przez odbyt jest też najlepszą drogą podania w przypadku wymiotów. Preparat nie działa drażniąco na żołądek a stosowany zgodnie z zaleceniami jest bardzo bezpieczny. To niezastąpiony lek w przypadku wysokiej gorączki, przeziębienia oraz po szczepieniu.
Skład
Substancją czynną jest: paracetamol. 1 czopek zawiera 50 mg paracetamolu (Paracetamolum). Substancje pomocnicze: tłuszcz stały.
Stosowanie
Lek przeznaczony do podawania doodbytniczego u niemowląt (dzieci poniżej 1 roku życia). Jednorazowo zaleca się stosować 10 do 15 mg paracetamolu na kg masy ciała dziecka. Maksymalna dawka wynosi 60 mg paracetamolu na kg masy ciała na dobę.
Od 3,3 kg do 5 kg (poniżej 3 miesięcy) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Od 6 kg do 10 kg (od 3 miesiąca do 1 roku) – 2 czopki 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny. U niemowląt w wieku poniżej 3 miesięcy stosować tylko w porozumieniu z lekarzem. Jeśli objawy nasilają się lub nie ustępują po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem. Uwaga: nie należy stosować innych leków zawierających paracetamol.
Działanie
- przeciwbólowe;
- przeciwgorączkowe.
Wskazania
Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Nie stosować w przypadku ciąży, niewydolności nerek i/lub wątroby.
Uwagi
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Podmiot odpowiedzialny
FARMINA SP. Z O.O.
Skład
Substancją czynną jest: paracetamol. 1 czopek zawiera 50 mg paracetamolu (Paracetamolum). Substancje pomocnicze: tłuszcz stały.
Stosowanie
Lek przeznaczony do podawania doodbytniczego u niemowląt (dzieci poniżej 1 roku życia). Jednorazowo zaleca się stosować 10 do 15 mg paracetamolu na kg masy ciała dziecka. Maksymalna dawka wynosi 60 mg paracetamolu na kg masy ciała na dobę.
Od 3,3 kg do 5 kg (poniżej 3 miesięcy) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Od 6 kg do 10 kg (od 3 miesiąca do 1 roku) – 2 czopki 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny. U niemowląt w wieku poniżej 3 miesięcy stosować tylko w porozumieniu z lekarzem. Jeśli objawy nasilają się lub nie ustępują po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem. Uwaga: nie należy stosować innych leków zawierających paracetamol.
Działanie
- przeciwbólowe;
- przeciwgorączkowe.
Wskazania
Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Nie stosować w przypadku ciąży, niewydolności nerek i/lub wątroby.
Uwagi
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Podmiot odpowiedzialny
FARMINA SP. Z O.O.