PEDICETAMOL syrop 60 ml
Cena (zł):
23,22
Wysyłka do Ciebie już od 9,95 zł!
Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.
Darmowa dostawa do wybranej apteki dla zamówień od 50,00 zł!
Zapytaj o dostępność

Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.

PEDICETAMOL Syrop zawiera paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Lek jest stosowany w celu obniżenia gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni i uśmierzenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Jeśli nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, gorączka nie ustąpi po 3 dniach lub jeśli ból nie ustąpi po 3 dniach u dzieci lub 5 dniach u dorosłych (2 dni w przypadku bólu gardła), należy zwrócić się do lekarza.75% mniej płynu do połknięcia dla dziecka w porównaniu do innych paracetamoli dla dzieci dostępnych na rynku w stężeniu 24 mg/ml. Skoncentrowana dawka leku oznacza dla Twojego dziecka mniej płynu do połknięcia, a dla Ciebie łatwiejszą podaż leku za pomocą wygodnego kroplomierza z podziałką.
Skład
Substancją czynną leku jest paracetamol.
1 ml roztworu zawiera 100 mg paracetamolu. Inne składniki leku to: makrogol 600, glicerol, aromat malinowy (glikol propylenowy, alkohol etylowy i alkohol benzylowy), sacharyna sodowa, azorubina (E122).
Stosowanie
Należy koniecznie stosować się do dawkowania określonego na podstawie masy ciała dziecka i w ten sposób określić odpowiednią dawkę wyrażoną w mililitrach (ml) roztworu doustnego. Dawkowanie co 6 godzin w mililitrach (ml) według tabeli zamieszczonej w ulotce.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.
Wskazania
Ból o łagodnym nasileniu bądź gorączka.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
POLSKI LEK DYSTRYBUCJA SP.Z O.O.
Data ważności
2026.03.31 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Skład w momencie publikacji. Aktualne INCI znajduje się na opakowaniu.
Skład
Substancją czynną leku jest paracetamol.
1 ml roztworu zawiera 100 mg paracetamolu. Inne składniki leku to: makrogol 600, glicerol, aromat malinowy (glikol propylenowy, alkohol etylowy i alkohol benzylowy), sacharyna sodowa, azorubina (E122).
Stosowanie
Należy koniecznie stosować się do dawkowania określonego na podstawie masy ciała dziecka i w ten sposób określić odpowiednią dawkę wyrażoną w mililitrach (ml) roztworu doustnego. Dawkowanie co 6 godzin w mililitrach (ml) według tabeli zamieszczonej w ulotce.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.
Wskazania
Ból o łagodnym nasileniu bądź gorączka.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
POLSKI LEK DYSTRYBUCJA SP.Z O.O.
Data ważności
2026.03.31 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Skład w momencie publikacji. Aktualne INCI znajduje się na opakowaniu.
PEDICETAMOL syrop 60 ml
Wysyłka do Ciebie już od 9,95 zł! Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.
Darmowa dostawa do wybranej apteki dla zamówień od 50,00 zł!
Cena:
23,22 zł
Cena:
23,22 zł
Zapytaj o dostępność
• Wysyłka w 1 dzień roboczy

PEDICETAMOL Syrop zawiera paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Lek jest stosowany w celu obniżenia gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni i uśmierzenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Jeśli nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, gorączka nie ustąpi po 3 dniach lub jeśli ból nie ustąpi po 3 dniach u dzieci lub 5 dniach u dorosłych (2 dni w przypadku bólu gardła), należy zwrócić się do lekarza.75% mniej płynu do połknięcia dla dziecka w porównaniu do innych paracetamoli dla dzieci dostępnych na rynku w stężeniu 24 mg/ml. Skoncentrowana dawka leku oznacza dla Twojego dziecka mniej płynu do połknięcia, a dla Ciebie łatwiejszą podaż leku za pomocą wygodnego kroplomierza z podziałką.
Skład
Substancją czynną leku jest paracetamol.
1 ml roztworu zawiera 100 mg paracetamolu. Inne składniki leku to: makrogol 600, glicerol, aromat malinowy (glikol propylenowy, alkohol etylowy i alkohol benzylowy), sacharyna sodowa, azorubina (E122).
Stosowanie
Należy koniecznie stosować się do dawkowania określonego na podstawie masy ciała dziecka i w ten sposób określić odpowiednią dawkę wyrażoną w mililitrach (ml) roztworu doustnego. Dawkowanie co 6 godzin w mililitrach (ml) według tabeli zamieszczonej w ulotce.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.
Wskazania
Ból o łagodnym nasileniu bądź gorączka.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
POLSKI LEK DYSTRYBUCJA SP.Z O.O.
Skład
Substancją czynną leku jest paracetamol.
1 ml roztworu zawiera 100 mg paracetamolu. Inne składniki leku to: makrogol 600, glicerol, aromat malinowy (glikol propylenowy, alkohol etylowy i alkohol benzylowy), sacharyna sodowa, azorubina (E122).
Stosowanie
Należy koniecznie stosować się do dawkowania określonego na podstawie masy ciała dziecka i w ten sposób określić odpowiednią dawkę wyrażoną w mililitrach (ml) roztworu doustnego. Dawkowanie co 6 godzin w mililitrach (ml) według tabeli zamieszczonej w ulotce.
Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.
Wskazania
Ból o łagodnym nasileniu bądź gorączka.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
POLSKI LEK DYSTRYBUCJA SP.Z O.O.