VICKS AntiGrip Max 14 saszetek
Cena (zł):
25,58
Wysyłka do Ciebie już od 9,95 zł!
Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.
Darmowa dostawa do wybranej apteki dla zamówień od 50,00 zł!
Zapytaj o dostępność

Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.

VICKS AntiGrip Max to połączenie paracetamolu – substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, fenylefryny – substancji zmniejszającej obrzęk błony śluzowej nosa i chlorfenaminy – substancji przeciwhistaminowej, zmniejszającej ilość wydzieliny z nosa. Produkt leczniczy przeznaczony jest dla osób dorosłych. Lek posiada formę granulatu do sporządzania roztworu doustnego o pomarańczowym aromacie.
Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, fenylefryny wodorowinian i chlorfenaminy maleinian.
Substancje pomocnicze to: mannitol, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy PHS 132958.
1 saszetka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 1000 mg, fenylefryny wodorowinian 16 mg, chlorfenaminy maleinian 4 mg; substancje pomocnicze: mannitol, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy PHS 132958.
Stosowanie
Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek do podawania doustnego.
Sposób podawania:
Zawartość jednej saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości gorącej, lecz nie wrzącej wody (najlepiej w połowie szklanki wody). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury odpowiedniej do picia.
Dorośli: jedna saszetka co 6-8 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu doby.
Dorośli o masie ciała poniżej 50 kg, z zespołem Gilberta, odwodnieni, długotrwale niedożywieni, z przewlekłą chorobą alkoholową: 1 saszetka 2-3 razy na dobę w odstępie czasu 6-8 godzin.
Osoby z łagodną do umiarkowanej niewydolności wątroby: nie więcej niż 2 saszetki na dobę z zachowaniem minimalnego 8-godzinnego odstępu.
Działanie
przeciwgorączkowe, przeciwbólowe, zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa, zmniejszające ilość wydzieliny z nosa.
Wskazania
Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER &
Data ważności
2024.12.31 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Skład w momencie publikacji. Aktualne INCI znajduje się na opakowaniu.
Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, fenylefryny wodorowinian i chlorfenaminy maleinian.
Substancje pomocnicze to: mannitol, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy PHS 132958.
1 saszetka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 1000 mg, fenylefryny wodorowinian 16 mg, chlorfenaminy maleinian 4 mg; substancje pomocnicze: mannitol, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy PHS 132958.
Stosowanie
Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek do podawania doustnego.
Sposób podawania:
Zawartość jednej saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości gorącej, lecz nie wrzącej wody (najlepiej w połowie szklanki wody). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury odpowiedniej do picia.
Dorośli: jedna saszetka co 6-8 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu doby.
Dorośli o masie ciała poniżej 50 kg, z zespołem Gilberta, odwodnieni, długotrwale niedożywieni, z przewlekłą chorobą alkoholową: 1 saszetka 2-3 razy na dobę w odstępie czasu 6-8 godzin.
Osoby z łagodną do umiarkowanej niewydolności wątroby: nie więcej niż 2 saszetki na dobę z zachowaniem minimalnego 8-godzinnego odstępu.
Działanie
przeciwgorączkowe, przeciwbólowe, zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa, zmniejszające ilość wydzieliny z nosa.
Wskazania
Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER &
Data ważności
2024.12.31 Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Skład w momencie publikacji. Aktualne INCI znajduje się na opakowaniu.
VICKS AntiGrip Max 14 saszetek
Wysyłka do Ciebie już od 9,95 zł! Dostawa m.in. Paczkomat Inpost, Kurier Inpost.
Darmowa dostawa do wybranej apteki dla zamówień od 50,00 zł!
Cena:
25,58 zł
Cena:
25,58 zł
Zapytaj o dostępność
• Wysyłka w 1 dzień roboczy

VICKS AntiGrip Max to połączenie paracetamolu – substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, fenylefryny – substancji zmniejszającej obrzęk błony śluzowej nosa i chlorfenaminy – substancji przeciwhistaminowej, zmniejszającej ilość wydzieliny z nosa. Produkt leczniczy przeznaczony jest dla osób dorosłych. Lek posiada formę granulatu do sporządzania roztworu doustnego o pomarańczowym aromacie.
Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, fenylefryny wodorowinian i chlorfenaminy maleinian.
Substancje pomocnicze to: mannitol, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy PHS 132958.
1 saszetka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 1000 mg, fenylefryny wodorowinian 16 mg, chlorfenaminy maleinian 4 mg; substancje pomocnicze: mannitol, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy PHS 132958.
Stosowanie
Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek do podawania doustnego.
Sposób podawania:
Zawartość jednej saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości gorącej, lecz nie wrzącej wody (najlepiej w połowie szklanki wody). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury odpowiedniej do picia.
Dorośli: jedna saszetka co 6-8 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu doby.
Dorośli o masie ciała poniżej 50 kg, z zespołem Gilberta, odwodnieni, długotrwale niedożywieni, z przewlekłą chorobą alkoholową: 1 saszetka 2-3 razy na dobę w odstępie czasu 6-8 godzin.
Osoby z łagodną do umiarkowanej niewydolności wątroby: nie więcej niż 2 saszetki na dobę z zachowaniem minimalnego 8-godzinnego odstępu.
Działanie
przeciwgorączkowe, przeciwbólowe, zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa, zmniejszające ilość wydzieliny z nosa.
Wskazania
Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER &
Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, fenylefryny wodorowinian i chlorfenaminy maleinian.
Substancje pomocnicze to: mannitol, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy PHS 132958.
1 saszetka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 1000 mg, fenylefryny wodorowinian 16 mg, chlorfenaminy maleinian 4 mg; substancje pomocnicze: mannitol, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy PHS 132958.
Stosowanie
Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek do podawania doustnego.
Sposób podawania:
Zawartość jednej saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości gorącej, lecz nie wrzącej wody (najlepiej w połowie szklanki wody). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury odpowiedniej do picia.
Dorośli: jedna saszetka co 6-8 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu doby.
Dorośli o masie ciała poniżej 50 kg, z zespołem Gilberta, odwodnieni, długotrwale niedożywieni, z przewlekłą chorobą alkoholową: 1 saszetka 2-3 razy na dobę w odstępie czasu 6-8 godzin.
Osoby z łagodną do umiarkowanej niewydolności wątroby: nie więcej niż 2 saszetki na dobę z zachowaniem minimalnego 8-godzinnego odstępu.
Działanie
przeciwgorączkowe, przeciwbólowe, zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa, zmniejszające ilość wydzieliny z nosa.
Wskazania
Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.
Przeciwwskazania
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
Uwagi
Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu do spożycia w ciągu dnia. Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach o temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
Podmiot odpowiedzialny
WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER &