Laboratorium Uriage specjalizuje się w pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej oraz atopowej. Preparaty powstają we współpracy z dermatologami i farmaceutami. Skuteczność działania potwierdzono testami klinicznymi pod kontrolą dermatologiczną. Preparaty Laboratorium Uriage są hipoalergiczne, przeznaczone dla osób w każdym wieku. Starannie dobrane składniki podlegają rygorystycznej selekcji, aby zapewnić skuteczność i dobrą tolerancję produkowanych dermokosmetyków. Laboratorium dermatologiczne Uriage dba również o lekką konsystencję oraz łagodny zapach oferowanych produktów. Preparaty Laboratorium Uriage nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, a proces ich przygotowania spełnia normy europejskie, dotyczące zarówno składu chemicznego jak i ochrony środowiska. Nasze dermokosmetyki powstają w ściśle kontrolowanych warunkach w zgodzie z przyjętymi zasadami produkcji. Skuteczność działania potwierdzają liczne badania naukowe i testy kliniczne pod kontrolą dermatologów.

Dlatego kosmetyki URIAGE to dobry wybór jeśli nasza skóra jest wrażliwa, sucha i skłonna do podrażnień. Przedstawimy kilka serii kosmetyków URIAGE, które doskonale dbają o ten rodzaj skóry.

Seria Bariéderm - skuteczna ochrona i regeneracja zniszczonej skóry

Preparaty z tej serii przeznaczone są do pielęgnacji i ochrony skóry zniszczonej i popękanej. Odbudowują naskórek, izolują przed działaniem drażniących czynników zewnętrznych
i substancji alergizujących.

Seria AquaPRÉCIS - intensywne nawilżenie dla Twojej skóry

Zawarty w gamie AquaPrécis, innowacyjny kompleks H2O to połączenie niezwykłej siły minerałów, zawartych w Wodzie Termalnej Uriage z osmolitami organicznymi, aby intensywnie i natychmiastowo nawilżać skórę. Kompleks H2O aktywuje naturalny komórkowy mechanizm nawilżenia skóry, długotrwale chroniąc ją przed wysuszeniem. Każdego dnia dostarcza skórze uczucia świeżości i odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb poziom nawilżenia. Sprawia że skóra staje się promienna i odzyskuje zdrowy wygląd. Subtelny, świeży zapach całej gamy zapewnia wyjątkową przyjemność stosowania produktów. Dodatkowo specjalny kompleks chroni skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczenia środowiska. Otula skórę niewidzialną ochroną, zabezpieczając ją przed przedwczesnym starzeniem i działaniem wolnych rodników.

Seria Toléderm - ukojenie dla skóry wrażliwej i alergicznej

Linia produktów Toléderm specjalnie stworzona z myślą o skórze szczególnie wrażliwej, której towarzyszy uczucie ściągnięcia, pieczenie i nietolerancja na kosmetyki.

Xémose - codzienna pielęgnacja skóry suchej i atopowej

Preparaty przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry suchej i atopowej. Intensywne nawilżenie skóry i przyjemne konsystencje zapewniają wyjątkowy komfort stosowania. Wyjątkowa delikatność proponowanych kosmetyków zapewnia bezpieczeństwo stosowania w przypadku skóry najbardziej alergicznej.